יום רביעי, 1 בספטמבר 2010

The Perfecto Allstars Present: The Perfect Party


שם האוסף: The Perfecto Allstars Present: The Perfect Party

חברת תקליטים
: הד ארצי/ Perfecto

שנה: 1997

עורכים: שי ברזילי, אורי פלדמן ורן עצמון

מק"ט: CD 519670

רשימת שירים:
1 Zee - Say My Name - (Eddy Fingers Midnight Epic Mix)
2 Grace - Hand in Hand (Legend B Remix)
3 Legend B - Lost in Love (Red Jerry's Mix)
4 Tilt - My Spirit (Dizzy Remix)
5 Grace - Orange (Album Mix)
6 Juno Reactor - Jungle High (Oakenfold Edit)
7 Jelle Boufon - Hope (Hold My Hand)
8 Virus - Moon (Our House Remix)
9 Our House - Floor Space
10 Angeles - It's Alive (Original Mix)
11 Man with No Name - Floor-Essence (Dayglo Mix)
12 Man with No Name - Teleport (Original Mix)
13 Perfecto Allstars - Reach Up (Papa's Got a Brand New Pig Bag) (Indian Summer Remix)

עטיפה
: אחת השוות שיצאו כאן. עבודה של מישהו שנקרא "גרין", שלא נתקלתי בו בשום אוסף אחר. העטיפה מציגה את הלוגו של הלייבל בפשטות ראויה. הנייר הוא נייר כרומו מעולה. בפנים יש טקסט שמספר על הלייבל וגם את העטיפות של כל הסינגלים שכלולים באוסף. כמו שצריך. ציון עטיפה: 9

ביקורת ורקע: כשרואים אוסף כזה אפשר לטעות ולחשוב שפעם היינו מדינה נורמלית. ואולי היינו. ב-1997 ישראל היתה אימפריית קלאבים. מועדונים צצו בכל פינה, הרדיו פימפם האוסים ללא הפסקה, אקסטות נמכרו כמו טיקטקים וחברות התקליטים מכרו ים דיסקים עם מוסיקת מועדונים. בין כל אלו, הוצאת "אוסף פרזנטציה" של חברת תקליטים אנגלית מסקרנת ועדכנית, נראית כמו פעולה טבעית.
לפני שנמשיך, אסביר ש"אוסף פרזנטציה" הוא אוסף מסחרי שמתמקד כולו ברפרטואר של חברת תקליטים אחת, כשהקונספט של האוסף הוא הצגת הפעילות והאומנים של אותה החברה.
הייצוג הישראלי של חברת התקליטים הבריטית "פרפקטו" היה בידיים של הד ארצי, מה שהביא לשיתוף פעולה אינטנסיבי בין החברות. מעבר ליחסי ציבור ושיווק אגרסיבי של אמני פרפקטו, הד ארצי פעלה עם אמרגנים להביא אותם לאירועים כאן. מכאן ועד הדרך להוצאת אוסף הפרזנטציה שהם הכינו לפרפקטו, היתה קצרה. הוצאת האוסף גם לוותה במסיבת הופעות ענקית ביום העצמאות (ראו הזמנה).
מה שכן, האוסף שהד ארצי הוציאה לפרפקטו, חברת התקליטים שהוקמה על ידי הסופרסטאר דיג'יי פול אוקנפולד, הוא אוסף פרזנטציה קצת מוגבל. הוא מציג הוצאות עדכניות בלבד של החברה, ועם כל ההערכה לפרפקטו, החברה הנחשבת אף פעם לא הנפיקה יותר מדי להיטים. ראוי היה אולי להוסיף כמה להיטי עבר לקראת סוף האוסף ואולי גם רמיקס או שניים של חברי הלייבל.
בכל זאת, הנסיון לחבר את הישראלים לפעילות עדכנית ומתקדמת של חברת תקליטים זרה, שהיתה בחוד החנית של יצירת ההאוס, הוא מרגש וראוי מאוד לתשבוחות.

ערך אספני: 5 ש"ח

ציון: 8

8 תגובות:

 1. ככל הנראה, מדובר ב-"גרין", שם הבמה של אילן גרין; בעבר, קלידן "נקמת הטרקטור", אשר עיצב עטיפות ללהקה ולפרוייקטים אחרים

  השבמחק
 2. על איזה פרוייקטים אתה יודע?

  השבמחק
 3. "עכשיו מעונן" של אביב גפן, "דברים בלחש" של כנסיית השכל, "ביקיני 2" ועוד.

  השבמחק
 4. אכן אילן גרין מהטרקטור. העטיפה הראשונה שעיצב. זכינו לשיתוף פעולה מעולה עם הלייבל באוסף הזה. אוקנפולד ואנשיו מאד העריכו את הפעילות שעשינו עבורם. הלייבל היה הבייבי של שי ברזילי שהשקיע בו רבות. הפרס שלי ושלו היה להיות אורחים של אוקנפולד בערב במועדון הקרים בליברפול שהיה אז המועדון הכי לוהט באנגליה.

  השבמחק
 5. אפילו עכשיו, ב-2012 - נחמד לרוץ ביוטיוב על הטראקים ולהיזכר בתקופות ההן...

  השבמחק
 6. אחד האוספים הטובים והמשובחים שאי פעם היו לי. תודה פרפקטו. תודה פול אוקנפולד.

  השבמחק
 7. אישית האוסף הזה ליווה אותי הרבה שנים, אפשר להגיד שזה אחד האוספים האהובים עלי שכולל בתוכו טראקים אפלוליים ביחס למוסיקה שנוגנה אז.
  את פול אוקנפלד זכיתי לראות לייב בארץ ביום העצמאות במועדון הפאצ'ה, אחרי שהתאהבתי בגלובאל 007 שלו מניו יורק, ללא ספק זה היווה עבורי סגירת מעגל.

  השבמחק