יום שישי, 14 בפברואר 2014

גוש דאנס 4שם האוסף: גוש דאנס 4

חברת תקליטים: IMP

שנת הוצאה: 1995

מס' קטלוגי: IMP2023-2

עריכה: יורם ואזאנא

מפיקים: איתמר חובב, גל ארבלי ויניב ישעיהו

רשימת שירים:
1. I.I. Simmons – It's Raining Man (Radio Version)
2. Playahitty – 1-2-3! (Train With Me) (Radio Mix)
3. Bliss Team – Hold On To Love (Radio Edit)
4. DJ Miki – Balla Piu (Radio Mix)
5. Cabballero – Love Is A Shield (Spinx Mix)
6. De'Lacy –  Hideaway (Deep Dish Radio Edit)
7. Outhere Brothers, The – La La La Hey Hey (OHB Airplay Edit)
8. T-Spoon – See The Light (Radio Mix)
9. Tabernacle, The – I Know The Lord (The Lord's Anthem Radio Mix)
10. Sequential One – Pump Up The Bass (אות קופסת הלהיטים)
11. Salvia – Fiesta Conga (Different)
12. Sphinx – What Hope Have I? (Big Mix Edit)
13. Rollo Goes Mystic – Love, Love, Love Here I Come (Big Radio Edit)
14. Ride Committee – Love To Do It (Broadcast Version) (feat. Roxy)
15. Hi-Lux – Feel It (Full On Edit)
16. DJ BoBo – There Is A Party (Radio Mix)
17. Sex Club – Big Dick Man (Radio Mix)
18. XS'2 – I Can Feel It (Single Edit)

עטיפה: חיים פנירי בילבל קצת את הצבעים של עטיפת הפרק הקודם. פיהוק. בהיבט החיובי, רשימת השירים בעטיפה האחורית כוללת לא רק את שמות המבצעים והשירים, היא כוללת גם את שם הגרסה של כל קטע וקטע. אתם רואים באתר הזה את שמות השירים באוספים ביחד עם שם הגרסה שלהם בסוגריים, אבל בדרך כלל שמות הגרסאות לא נרשמו והן תוצר של מחקר שאני עושה. בחלק 4 ובכלל מהתקופה הזאת, התחילו לרשום יותר ויותר את שמות הגרסאות, מה שמקל עלי מאוד וגם נתן לצרכן את המידע המלא עבור רשימת הקטעים. ציון עיצוב: 2

ביקורת ורקע: חצי שנה אחרי פרק 3, בנובמבר 1995, יצא החלק האחרון של הסדרה הקצרה "גוש דאנס", שרצה שנה וקצת. או לפחות ככה חשבנו. את המוות הזמני של הסדרה אפשר היה לחזות בקלות כבר בחלק 2. IMP, על הרפרטואר הקטן שלה, התקשתה להרים שתי סדרות אוספים במקביל (לא שזה הפריע להם עד כאן). מעבר לזה, הדבר שהכריע לגמרי את גניזת הסדרה, היה ההסכם ש-IMP חתמו עם הד ארצי, שביחד עם החברה הגדולה הם החלו להוציא אוספי דאנס ביחד. זה סתם את הגולל ובאמת, לסדרה נוספת כבר לא היה מקום. קטליזטור אחרון היה העובדה שחלק 4 לא היה הצלחה גדולה. האוסף היה יחסית דליל בלהיטים ומלבד הקטעים 5 ו-6, שהיו שלאגרים ברמה הגלובלית, שאר הקטעים כאן הם להיטי "קופסת הלהיטים", במקרה הטוב (בין אלו ראוי לציין את קטע מספר 9, אחד מהקטעים האהובים על עופר נחשון באותם השנים, קטע שהושמע גם בתכנית האחרונה אי פעם של הקופסה). עוד אפשר לציין כאן את שיתוף הפעולה של IMP עם חברת התקליטים Champion הבריטית, שבאותם הימים הוציאה את החומרים המוקדמים של רולו וסיסטר בליס. הצמד הזה, בתחילת דרכו, היה מרגש, פורץ דרך ומסקרן והקטעים שלהם כאן הם מסמך מרתק (קטעים 12, 13 ו-15).
נחזור לעניינו, אמרתי שהסדרה נגמרה, אז למה אני מדבר על מוות זמני? מפני שעשרה חודשים אחרי שנראה שגוש דאנס מתה, IMP החייתה אותה ביחד עם הד ארצי. להד ארצי היתה סדרת אוספי דאנס שנקראה "Dance Club" ובעקבות ההסכם בין החברות, IMP נדבקו לסדרה ומפרק 4 שלה היא נהיתה ידועה כ"Gush Dance Club". איך אומרים על הג'וקים? אפילו מלחמה גרעינית לא תכריע אותם.


ציון: 5

ערך אספני: 20 ש"ח

3 תגובות:

 1. מה ?? דווקא באחרון אין הורדה???
  למה :(

  השבמחק
 2. אפשר בבקשה קישור להורדה?

  השבמחק
 3. קח(ו) Link אבל קח(ו) בחשבון שחסרים לי 2 שירים (כנראה המחשב לא הצליח אפילו לקרוא אותן אז הוא פשוט דילג עליהן) והשיר של DJ BoBo קופץ.
  http://www.4shared.com/rar/oXwuIIdMba/VA_Gush_Dance_Vol4_D9D.html

  מצטער, זה מה יש כרגע, אני עובד על להשיג עותק של הדיסק במצב יותר טוב. בינתיים תתנחמו בשתי הגרסאות לשיר של PlayhittY (באדיבות D9D האלוף) שהיה שלאגר די רציני לפחות בארץ והיחיד שזכור לי מהפרק הזה. אולי עד שזה יקרה יבוא קורא נדיב אחר שיתקל במאמר הזה ויש לו את הדיסק ויהיה מוכן לשתף. מבטיח ל(הת)עדכן.

  השבמחק