יום חמישי, 11 באפריל 2013

Kinky Love 4
שם האוסף: Kinky Love 4

תת כותרת: אוסף שירי אהבה אחרים

חברת תקליטים: אן.אם.סי

שנה: 2002

עורך: עוזי פרויס

הפקה: אלון פיקלר ואליסון מאייר

מק"ט: 20634-2

רשימת שירים:
1. Coldplay - In My Place
2. Maximilian Hecker - Polyester
3. Gary Jules - Mad World
4. Oasis - Stop Crying Your Heart Out
5. Travis - Sing
6. David Bowie - Slip Away
7. Depeche Mode - Freelove
8. Zero 7 - Destiny
9. Sinead O'connor - Troy (Andi Durrant's "Dublin in a Rainstorm" Remix)
10. Doves - M62 Song
11. Magnet - Chasing Dreams
12. Elbow - Red
13. Divine Comedy, The - Lost Property
14. Mercury Rev - I Keep a Close Watch
15. Shafrir - Tender
16. Lincoln - How the Hell
17. Radiohead - Life in a Glasshouse (Full Lenghth Version)

עטיפה: עיצוב טוב של נורית וינד-קידרון, ברוח החלק השלישי. העטיפה כוללת איורים של פרחים עם רפרנסים מיניים. החוברת הפנימית כוללת את הדיסקוגרפיות של האמנים באוסף ובחוץ בחוץ יש ארזית קרטון יפה שאוחזת בכל זה. קול. ציון עיצוב: 8

ביקורת: טוב, קצת חפרתי על סדרת "קינקי לאב" וגלגלצ ובאמת שאין לי יותר מדי מה להוסיף. הפרק האחרון, כמו הפרקים שלפניו, ערוך טוב, שומר על הקונספט ומעוצב יפה. למרות כל אלו, הצלחה גדולה הוא לא היה, הרבה בגלל שבתקופה הזאת פורמט האוסף החל לדעוך. מה שהיה שלאגר גדול מאוד בשלושת העשורים שקדמו, הפך, עם נגישות הצריבות, ה-mp שלושים והאינטרנט, לפורמט מיושן.
ככל שהעשור התקדם, יצאו פחות ופחות אוספים, כשגם אלו שהמשיכו לצאת, פנו בעיקר לקהל הקונים המבוגר (30+) שהטכנולוגיה קצת זרה לו והוא מעדיף לקבל את המוצר המוגמר הישן. כך נעלמו להם מהנוף רוב אוספי הפופ, הדאנס והמוסיקה העדכנית על כל גווניה ונשארנו בעיקר עם אוספי נוסטלגיה, אפילו הם מעטים. אם בשנות התשעים קצב הוצאת האוספים בארץ היה בערך של אחד לשבוע, היום מדובר על קצב של אחד בחודש וגם זה יורד ויורד. בשנים הקרובות עדיין צפויים לצאת אוספים בארץ (ובעולם), אבל אני מעריך שתוך עשור לא נראה מוצר כזה יותר על המדפים בחנויות.
באופן כללי, באשר לאוסף הזה ולאוספים אחרים שיצאו משנות האלפיים והלאה - כפי שאתם רואים, מדי פעם הם מסוקרים כאן ואני מקווה בעתיד לנסות ולהביא את התמונה המלאה שלהם, לפחות ברמת האוספים החשובים שיצאו.

ערך אספני: 15 ש"ח

ציון: 7

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה